Gminny Zarzd Owiaty i Wychowania w Prudniku
Konkurs plastyczny

„Powódź, pożar dniem czy nocą – straż przychodzi ci z pomocą”

 
W miesiącu marcu 2011r został rozstrzygnięty konkurs plastyczny
 pn. „ Powódź, pożar dniem czy nocą – straż przychodzi ci z pomocą”.
Organizatorem konkursu był Gminny Zarząd Oświaty i Wychowania w Prudniku, na konkurs wpłynęło 188 prac ze szkół i przedszkoli   gminy Prudnik.
Komisja konkursowa zakwalifikowała do następnego etapu prace :
 
I grupa – grupa młodsza ( 6 – 8 lat)
 

Lp.
 Imię      i nazwisko ucznia
Nazwa, adres, telefon szkoły
     
1.
Martyna Zachwieja
 
Zespół Szkolno Przedszkolny w Szybowicach
2.
Dominik Benroth
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Prudniku
3.
Michalina Jasińska
 
Publiczne Przedszkole nr 4 w Prudniku
4.
Wiktor Strzelecki
 
Publiczne Przedszkole nr 4 w Prudniku
5.
Oliwia Zawadzka
Publiczne Przedszkole nr 4 w Prudniku

                           
II grupa – grupa  średnia ( 9 – 12 lat)                               
 

Lp.
 Imię      i nazwisko ucznia
Nazwa, adres, telefon szkoły
     
1.
Karolina Orzech
 
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Prudniku
2.
Roksana Isalska
 
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Prudniku
3.
Jan Gach
 
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Prudniku
4.
Magdalena Kruczek
 
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Prudniku
5.
Dominika Pukała
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Prudniku

  
III  grupa – grupa  starsza ( 13 – 16 lat)                               
 

Lp.
 Imię      i nazwisko ucznia
Nazwa, adres, telefon szkoły
     
1.
Dominika Czarnecka
 
Zespół Szkół w Prudniku, Publiczne Gimnazjum nr 2
2.
Angelika Bezak
 
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Prudniku
3.
Justyna Wolska
 
Zespół Szkół w Prudniku, Publiczne Gimnazjum nr 2
4.
Sara Jóźba
 
Zespół Szkół w Prudniku, Publiczne Gimnazjum nr 2
5.
Karolina Józefowiak
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Prudniku

  
IV grupa –  uczniowie niepełnosprawni
  

Lp.
 Imię      i nazwisko ucznia
Nazwa, adres, telefon szkoły
     
1.
Szczepan Burak
 
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Prudniku
2.
Katarzyna Tobiasz
 
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Prudniku
3.
Mateusz Wolny
 
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Prudniku
4.
Sebastian Marmoń
 
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Prudniku
5.
Katarzyna Tobiasz
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Prudniku

 
 
 
Wyróżnienia w konkursie wg poszczególnych grup:
 
 II grupa – grupa  średnia ( 9 – 12 lat)
  

Lp.
 Imię      i nazwisko ucznia
Nazwa, adres, telefon szkoły
     
1.
Klaudia Formicka
Zespół Szkolno Przedszkolny w Szybowicach
2.
Kamil Mrozek
 
Zespół Szkolno Przedszkolny w Szybowicach
3.
Wiktoria Dobrzyniecka
 
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Prudniku
4.
Kaja Napiórkowska
 
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Prudniku

                           
 
III  grupa – grupa  starsza ( 13 – 16 lat)                               
 

Lp.
 Imię      i nazwisko ucznia
Nazwa, adres, telefon szkoły
     
1.
Agata Sobkowicz
 
Zespół Szkół w Prudniku Publiczne Gimnazjum nr 2
2.
Bartłomiej Gąsior
 
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Prudniku
3.
Julia Stadniczuk
 
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Prudniku

 
 V grupa –   Przedszkola - wyróznienia                               
 

Lp.
 Imię      i nazwisko ucznia
Nazwa, adres, telefon szkoły
     
1.
Kacper Getter
 
Publiczne Przedszkole nr 4 w Prudniku
2.
Jakub Jaruzel
 
Publiczne Przedszkole nr 4 w Prudniku
3.
Liliana Pawłowska
 
Publiczne Przedszkole nr 6 w Prudniku

 
IV grupa –  uczniowie niepełnosprawni                               
 

Lp.
 Imię      i nazwisko ucznia
Nazwa, adres, telefon szkoły
      
1.
Mateusz Sorokowski
 
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Prudniku
2.
Marek Słowik
 
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Prudniku

 
Załączniki
Rok 2009